Tabuvabadus ehk kuidas meelitada kallimalt välja tema intiimsed salasoovid?

Kas Sina tead, millest unistab Su partner voodis tegelikult? Vaatamata sellele, kas paar on olnud koos mõned kuud või aastakümneid, ikka on paljudel salasoovid, millest nende kaaslastel aimugi ei ole. Vaarikas aitab meelitada partnerilt välja ka need kõige vallatumad fantaasiad.

Eestlaste magamistoast alguse saanud erootiline kaardimäng Vaarikas on oma esimese aasta jooksul elavdanud juba tuhandete eestlaste voodielu, pannes piire katsetama ka kõige tagasihoidlikumad paarid. See on ideaalne kombinatsioon hasardist, naljast, ootusärevusest ja fantaasiatest.

 

Kaartidega salasoove paljastama

Vaarikas on lõbus, seksikas ja lihtne viis avada ja avastada oma kallima intiimsemaid mõtteid ning fantaasiaid. Peaaegu igaühel meist on oma tabuteemad ja enda avamine oma kaaslasele ei ole lihtne. Läheneme nendele teemadele mängulisel viisil.

Mängimiseks sobiva atmosfääri saad omal valikul ise luua. Kodus, hotellitoas või üksikul rannal, veini ja suupistetega, laste ja lemmikloomadeta, muusika ja küünaldega…

Esimest korda mängides kasutage mängus olevaid tegevuskaarte, ilma neid eelnevalt lugemata. Pakub põnevust, kompab piire, sütitab kirge ja mängu käigus saate aimu, milliste tegevustega tahaksite täita oma esimesi fantaasiakaarte. Lühike ja ettemääratud aeg igale tegevusele lubab kirja panna ka neid soove, mida varasemalt ei ole julgenud proovida.

Erinevate sekspoosidega kaardipakk annab võimaluse ka lihtsalt üksteist erinevatel viisidel nautida. Vaarikat saate ise jätkuvalt uuendada fantaasiakaartide abil ning kaasates mängu erinevaid lelusid või valmistades ette mõne lemmik rollimängu.

Olge avatud, mängulised ja hoolivad, arvestage oma kaaslasega igas hetkes, et teil oleks mängupartner, kes särasilmil ootab järgmist kirglikku mängukorda.

Kellele Vaarikat?

Vaarikas võiks leida tee iga paari magamistuppa – nii hetero-, kui samasoolised paarid, värskelt armunud või pikemalt koos olnud paarid. Avastamisrõõmu teineteisest ja lõbusat ajaveetmist leiate jätkuvalt. Ideaalne kingiidee sõbrapäevaks, sünnipäevaks, pulmadeks, tähtpäevadeks. Ja ära unusta, sa ise oled parimat kingitust väärt!

Mängu saab mugavalt soetada Passiongames kodulehelt, kus on kirjas ka teiste paaride kogemuslugusid. Samuti leiab Vaarikat erinevatest raamatu-, erootika- või pesu- ja kingipoodidest.

Naudinguid ning avastamislusti!

Allikas: Postimees

Shopping Cart
Scroll to Top