MÄNGIJATE KOGEMUSED

Mäng oli väga äge, aeg lendas, saime alles peale südaööd magama.
Mingist hetkest muutus “linnadepõletus” igavaks ja vōtsime lihtsalt kordamööda kaarte.
Taimeriga on selline asi, et alguses oli väga pōnev, aga mingi hetk see ka “kadus” ära.
Mõnusalt vürtsikad tegevused olid mõned, mida muidu ehk ei olekski katsetanud nt sidumised.
Kui nüüd saaks tihedamalt lapsehoidjad, siis mängiks rohkem.

Kaspar (31)

Vaarika mäng on niiii äge ja nii kirgi küttev, et ma olin pikka aega täiesti sõltuvuses sellest mängust. See tõi meie suhtesse nii palju vürtsi ja kirge juurde. Päriselt, ma olen väga vaimustuses sellest mängust, nüüdseks oleme seda mänginud juba nii palju, et veidi suurem vaimustus on kadunud ja tegevused ehk pole enam nii “hullud” kui alguses aga siit minu palve, palun tehke teine osa ka sellele mängule

Naine (x)

Suurepärane töö Vaarikaga! Me oleme naisega mitmeid kaardimänge mänginud, aga mitte ükski ei saa nendest teie tehtule ligilähedale, sest nad on kõik enamjaolt “taha ja maha”
 
Allan (39)

Oleme mehega mänginud tänaseks seda mängu 4 korda.

Esimesel korral teades, et õhtul läheb mänguks, oli päev otsa selline mõnus surin sees. Tegime ettevalmistusi hoolikalt- küünlad, muusika, snäkid. Päeval koos jalutus, saun.

Mäng tekitas mõnusat elevust ja sai ka nalja. Kui kinni pidada mängu
juhisest, olime ühel hetkel mõlemad justkui teises dimensioonis.
Reaktsioonivõime muutus, see erutus ja kirg, mis tekkisid…see oli võimas.

Kasutasime ise tehtud fantaasiakaarte ja juba see oli omamoodi uus kogemus neid välja mõelda, ette lugeda ja siis koos teha. Tekkis juurde omavahelist julgust, usaldust ja saime uusi vahvaid kogemusi. Kindlasti on see juurde andnud meile rahulolu ja rõõmu.

Mängu mängides on täielik pühendumine teineteisele, 100% kohalolu ja nauding. Meil on läinud 2-4 h üks mäng, see on alati selline eriline ja teistmoodi päev ja õhtu ja isegi järgmine hommik.

Miina (38)

Tore ja lõbus kuid kaardid olid meie hinnangul liiga meestele suunatud, naistel oli vähem naudingut.

Pille (28)

Kuna me oleme hiljuti just tutika beebi saanud siis omette olemise aega pole just palju olnud. Kuulnud sellest huvitavast mängust oli kohe teada et seda peab proovima. Tahtsin mehele üllatust teha ning soetasin mängu. Kui mängu kätte sain siis oli suur huvi juba pakk lahti teha ja kohe uudistama hakata. Suutsin end vaevu tagasi hoida. Aga siis hakkasin mõtlema kuda seda päeva huvitavaks teha. Sai laps antud hoidu ja ise broneerisin hotellitoa. Salajased kirjad tõid lõpuks mehe hotellituppa kus ootasin teda üleslöödult seksikas pesus koos väike kihiseva mulliga,küünalde, snäkkide,mõnusa muusika ja mis põhilise-mänguga. Hakkasime kohe pihta mänguga. Ja see oli supper. See 45 sekundit tegevust ja siis on kõik. See töötab. Lõpus on lihtsalt mega hea plahvatus. Väga hea mäng.

Merit (28)

Oleme küll alles kaks korda mängida jõudnud, kuid see on olnud mega põnev.
Kõige huvitavam on teada saada mida paariline kaartidele kirjutab. Saab veidi julgemalt ja avatumalt läheneda seksile.
Kindlasti mängime seda veelgi!

Andra (22)

See mäng võib mu abielu päästa. Meil viimasel ajal üsna pingeline, sest noh väikesed lapsed ja tugisüsteem 0. Mitte kedagi ei ole, kes lapsi vaataks. Täna viisin lapsed 3 tundi hoidja juurde ja mängisime mängu ja nautisime teineteist. Ja ausalt, elu ja suhe tundub palju parem kohe. Mängu mängimise paneme edaspidi graafikusse endale. Nii õigel ajal see mäng ka jõudis meieni ja nagu ikka asjad elus juhtuvad just õigel ajal.

Triin

Minule kinkis mees mängu. Mängus olen ikka väga meeldivalt üllatunud, kutsub ikka uuesti mängima (tavaliselt kipub nende mängudega see olema, et korra põnev aga rohkem nagu ei viitsi) ja tellisin just lisakaardid ka juurde.

Maris (34)

Oleme seda ühel korral mänginud originaalkaartidega. Meile mõlemale väga meeldis. Oleme lisakaartidele ka juba ülesanded mõeldud- nii et uus mäng tuleb varsti-varsti. Tõesti soovitan. Algul kartsin natuke ekstreemsusi, aga põhjuseta.

Kerli (34)

Kinkisin mängu sõbrapäevaks sõbrale. No ta oli ikka meeldivalt üllatunud! Nädalavahetus hotellis.Pole sõnu! Nüüdseks on meil mängu juurde lisandunud massaažiõli, kaks pikemat sidumispaela, roosad käerauad, pihustatav vahukoor ja romantiline südametega valgusnöör. Komplekt täieneb. Siiski üks sõna on – SUPER!!!

Naine (50)

Tahan öelda, et väga laheda asjaga olete välja tulnud, üks õige asi, mis magamistoas olema peab.

Kenno (38)

Mäng oli väga mõnus, tõi vürtsi juurde suhtele ja isegi muutis lähedasemaks meid. Mõned korrad oleme siiani mänginud, kindlasti on veel plaanis.

Imbi (34)

Mängu tellides, lootsin vaheldust meie niigi värvikale ja ülimalt kvaliteetsele voodielule. No ja, mis ma sain…? Kelmikalt säravate silmade ning kergelt hingeldava õhtavate põskedega mängukaaslase pikkadeks tundideks. Kuigi kaartidel kujutatu ning tegevuste loetelu ei ole meile midagi uut, siis särtsu tõi just ajaline piirang ning püüd sellest kinni pidada. Kui mina olen tavaliselt kehva kaotaja, siis selles mängus on kõik vaid võitjad ja auhind on alati SUUR. Kõrvalmärkusena lisan, et olema koos juba 23 aastat, millest 14 abielus. Kvaliteetne ning vaheldusrikas seks on toimiva paarisuhte tugev alus.

Kati  (41)

Kogemus on väga hea ja see saab pidevalt täiendust uute soovikaartide lisamisega. Nii, et igav ei hakka kunagi ja põnevus säilib koguaeg. Väga tore mäng, sest võimalused on piiramatud. Kasutusele saab võtta pidevalt ka uusi abivahendeid. Parimat soovides autoritele, kes mängu leiutasid.

Nimeta (x)

Esimest korda mängima asudes tekkis vahva elevus. Olles väikelapse vanemad, on rutiinist väljatulemine lausa hädavajalik. Paratamatult on intiimsus vähenenud ja enamus õhutest saab väsimus võitu. Nendel õhtutel, mil mängida otsustasime, süütasime küünlad, avasime vahuveini ja lõime igati romantilise õhkkonna. Mängu käigus tuli lahendada “ülesandeid”, mida kumbki meist varem teinud ei olnud.
Mõned miinused tooks ka välja:
Ülesanded kippusid oma iseloomult korduma. Oleks võinud olla ka mõned nö jutustamiskaardid vahepeal, mis intiimselt ka sõnade kaudu lähendada võiksid. Näiteks mõne vastavateemalise mälestuse meenutamine või ülesanne kaaslasele a-la järgmise päeva jooksul mõni seksikas üllatus teha vms.
Teiseks kaartide materjal võiks rohkem libedam olla. Neid oli raske mängukaartide kombel segada.

Muidu igati äge idee ja suur tänu.

Loore (29)

Meie kogemus oli igati meeldiv. Enne mängu alustamist oli juba suur elevus sees. Eriti meeldib see, et mängus on igal naudingul ajaline piirang. See muudab mängu ja naudingud pikemaks. Mängu oleme kasutanud mitmeid kordi ja naudime kindlasti veel kaua aega.

Nimeta (x)

Väga tore mäng! Sobib õhtute vürtsitamiseks hästi. Tasub õhtu vabaks võtta ja eraldi selleks aega planeerida.

A (32)

Huhh, teie mäng tekitab mulle ja mu sõbrale alati jätkuvalt ootusärevust. Oleme hakanud hotellides käima, sest siis veel erilisem.
Mängu oleme täiendanud veel mõningate vahvate esemetega, mis siis kõik koos kenas punases sametkotis meid mängima ootavad.
Sõbrale meeldib eriti 45 sekundi variant ja muidugi mulle samuti.
Enne uut mängu oleme põnevil, et mida me üksteisele tühjadele kaartidele oma soovideks oleme kirjutanud, sest kustutame ja vahetame iga mängu eel nendel oma soove.
Ühesõnaga, mu sõbral ja minul on väga hea meel, et teie mängu meile mõlemile kingituseks ostsin.
Aitäh teile!!!

Katrin (50)

Jaga meiega oma kogemust

Hindame Sinu privaatsust kõrgelt, seetõttu jääb Sinu tagasiside täielikult anonüümseks – lahtrid Nimi ja Vanus on valikulised, soovi korral võid sinna kirjutada ka väljamõeldud andmed.

Shopping Cart
Scroll to Top