KOGEMUSLUGU | Kuidas kodumaine erootikamäng Vaarikas kütab kuumaks ja toob suhtesse uue hingamise

Just niiviisi kirjeldatakse uut kodumaist mängu, mille kohta mina esimest korda sõbrannalt kuulsin. Tema on olnud oma mehega abielus ligi kümme aastat ning peres kasvab kolmene tütar. Kuigi nad armastavad ja hoiavad üksteist väga, siis väikese lapse kõrvalt kipub kirge vähemaks jääma. Ei saa neid ka süüdistada, sest argielu nõuab oma osa. Vaarikas aitas neil suhtesse uut särtsu tuua – päästis abielu, kui nii võib öelda.

Mina olen oma kallimaga (üks meist 37 ja teine 39) koos olnud kolm aastat ning ka meil tekib vahepeal tunne, et midagi jääb puudu. Aga mida? Me oleme õnnelikud, kõik on hästi, kuid asjad pole päris nii nagu alguses… Niiviisi, et juba tema lähedus pani mind ihast põlema. Tunded on justkui rahulikumaks jäänud. Samas tahaks vahepeal tunda neidsamu erutusvärinaid, seda tuld, mis saatis meid suhte alguses. Olen aeg-ajalt mänguasju magamistuppa toonud ning see on kindlasti uut vürtsi lisanud. Nüüd aga tundsin, et tahaks ka seda erootikamängu proovida – nii jõudiski meie koju Vaarikas.

Juba esimest korda Vaarikat kätte võttes läbis mu keha ärevusvärin. Mäng on väga maitsekas pakendis – minimalistlikes, kuid seksikates mustades ja punastes toonides. Karpi piiludes vaatasid mulle vastu punane erootiline silmapael ning selle all samas toonis kotikesse peidetud kaardipakk. Veel oli kaasas stopper (oo, väga põnev!) ja naturaalne massaažiõli.

Istuge vastamisi, vaadake hetkeks silma ja seejärel suudelge kirglikult keelega mitu minutit.

Naine on silmaklappidega. Mees, silita teda õrnalt, esmalt kõhuli, siis selili üle keha, kasutades oma sõrmeotsi või mõnda abivahendit (sulg, narmastega sall vms). Intiimpiirkonna lähedal liigu sensuaalselt.

Huh, kuumad on juba mängu alguse soovitused!

Vaarikas mängukaardid

Kui mees õhtul koju jõudis, asusin talle seda mängu tutvustama… ei saa öelda, et ta suure hurraaga nõus oli. Tema põhiline küsimus oli, et mis mõte sel küll on?! Siiski oli mees päri katsetama. Leppisime kokku, et homme õhtul on see aeg, mil Vaarikat mängime. Homme.

Mul oli terve järgmise päeva kerge ärevus sees – nagu siis, kui midagi suurt hakkab juhtuma. Ostsin poest uue seksika pesu, varusin sensuaalseid aroomiküünlaid. Muuseas, etteruttavalt võin öelda, et hiljem sain teada, et ka mu skeptilisel mehel oli õhtu osas teatav elevus.

Niisiis, läitsime õhtul küünlad, panime romantilise muusika vaikselt mängima ja istusime üksteise ette. Suudlesime kirglikult ning täitsime tutvustava kaardi juhiseid. Juba see küttis meid mõlemaid parajalt kuumaks! Ja mäng polnud veel alanudki…

Jagasime mängukaardid pooleks ning sama ka tegevuskaartidega – mustad sai mees endale ja roosad mina. Kõik kaardid olid tagurpidi, et kaasa neid ei näeks. Muuseas, mõned tegevuskaardid on ka tühjad, et saaks sinna oma fantaasiad kirja panna. Leppisime mehega kokku, et täidame mõlemad kaks kaarti (siis jääb tulevikus uuteks asjadeks ka ruumi). Mida me kirja panime? Haa, ma ei saa seda öelda. Las mõni asi jääb saladuseks ka.

Mängukaartidega mäng toimub klassikalise linnade põletamise stiilis ehk siis võidab tugevam kaart. Esimesena sain kaartidest lahti mina ehk siis mul oli õigus valida üks tegevus- või fantaasiakaart. Kõik ülesanded olid mõnusalt siivutud, kuid mitte midagi liiga hullu. Võib-olla mõned tõukasid enam mugavustoonist välja, kuid see on ju mängu üks eesmärke, kas pole?!

Ahjaa, tegevuste ajal tulebki mängu taimer. Automaatselt on see seatud 45 sekundi peale (ehk siis nii kaua peaks üks tegevus kestma), kuid soovi korral saab aja ka pikemaks timmida.

Meie otsustasime esimesel mängukorral jääda soovitatud 45 sekundi peale. Nii on meil võimalus proovida enam põnevat.

Kui tegevus oli lõppenud, kordus sama kaardimäng. Me mõlemad olime muidugi tunduvalt erutunumad kui veel eelmise mängu alguses. Kuhu me küll niiviisi välja jõuame?!

Meie mäng kestis veidi enam kui kaks tundi ja see oli üks meie viimase aja võimsamaid seksuaalkogemusi. Sama kinnitas ka minu mees, kes oli mäletatavasti esialgu eelarvamustega. Kas meie suhe sai pärast seda mängu värskema hingamise? Jah, kindlasti! Olime mõlemad täielikult kohal ja üksteise jaoks, hellitasime teineteist, pakkusime naudingut, proovisime nii mõndagi uut. Ootan, millal saaks juba uuesti mängida…

Allikas: Õhtuleht

Shopping Cart
Scroll to Top